ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum

Va asteptam si ne cerem scuze pentru inconvenientele create.
 
AcasaAcasa  PortailPortail  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Culturism

In jos 
+4
paun83
raul907
sandupetrache01
dragomir89
8 participanți
AutorMesaj
dragomir89




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : Timisoara
Data de inscriere : 29/04/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Culturism   Culturism EmptyLun Apr 29, 2013 12:07 pm

Exista printre membrii acestui forum oameni pasionati de acest sport>?Eu imi petrec mare parte din timp cu acest sport.
M-ar interesa sa aflu ceva detalii despre un produs numit Probolan50, deoarece m-ar interesa sa-l achizitionez. Dacca vrea careva sa ma ajute i-as fi recunoscator.
Multumesc!
Sus In jos
sandupetrache01




masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Location : Bucuesti
Data de inscriere : 30/04/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Re: Culturism   Culturism EmptyMar Apr 30, 2013 10:59 am

SAlut!
E un produs care iti mareste cantitatea de testosteron si te ajuta sa rezisti mai mult in timpul antrenamentelor de la sala. E natural si sigur!
Numai bine!
Sus In jos
dragomir89




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : Timisoara
Data de inscriere : 29/04/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Re: Culturism   Culturism EmptyVin Mai 10, 2013 2:13 pm

Am mai aflat despre el intre timp!Mersi oricum!
Sus In jos
raul907




masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 11/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan50   Culturism EmptyMar Iun 11, 2013 1:36 pm

Eu iau de 3 luni suplimentul asta si ma simt destul de bine cu el. Vad ca imi da foarte multa energie si e si usor de asimilat de organism. Par tea faina e ca incep sa vada si rezultatele, iar corpul meu este mai puternic! E prima oara cand folosesc ceva care sa ma ajute sa pun masa musculara si sunt foarte bucuros ca am gasit din prima un produs care sa si ajute!

Multumesc mult!
Sus In jos
paun83




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism   Culturism EmptyMar Iun 25, 2013 11:21 am

Eu sunt doar la inceput cu suplimentul asta!Il folosesc de cca 2 saptamani si parca se observa ceva modificari in cresterea rezistentei. Nu pot spune ca-s modificari senzationale, dar se simte! Sper ca la terminarea  curei sa se observe modificari importante si in structura masei musculare!
Sus In jos
dragomir89




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : Timisoara
Data de inscriere : 29/04/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimnete culturism   Culturism EmptyMier Iul 03, 2013 11:45 am

Am luat 2 cutii si o sa ma apuc de treaba! Deocamdata am zis sa incep doar cu 2 cutii pentru a vedea daca functioneaza! In caz ca nu functioneaza o sa ma aleg cu mai putini bani dati, dar daca functioneaza o sa mai cumpar si restul de 4 cutii!
Sper sa fie ok!
Sus In jos
paun83




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Probolan50   Culturism EmptyMar Iul 16, 2013 9:50 am

E destul de ok suplimentul asta. Poate fi usor de asimilat de organism si nu genereaza nici efecte secundare! Partea buna la suplimentul asta este ca daca te opresti din tratament rezultatele vor ramane permanente! In felul asta poti acumula muschi fara sa iti pui starea de sanatate in pericol. Exercitiile de la sala dar si dieta echilibrata sunt obligatorii in timpul tratamentului cu Probolan50!
Sus In jos
dragomir89




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : Timisoara
Data de inscriere : 29/04/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism   Culturism EmptyLun Aug 05, 2013 12:23 pm

Multumesc mult!
O sa tin cont de sfaturile tale.Chiar vreau sa acumulez masa musculara, pt ca prin asta o sa-mi creasca si increderea in fortele mele. Daca mai ai si alte sfaturi care ar putea sa ma ajute sa pun muschi ti-as fi pe deplin recunoscator.
Multumesc mult si o zi cat mai faina!
Sus In jos
paun83




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan50   Culturism EmptyMar Oct 29, 2013 2:20 pm

Conteaza mult si suplimentul pe care ti-l alegi inca de la inceput. Daca iti iei un supliment care are in componenta substante chimice s-ar putea sa te trezesti cu tot felul de reactii adverse care sa-ti afecteze sanatatea! Analizeaza ingredientii si vezi sa fie plante care chiar pot ajuta la cresterea fortei!
Din ce stiu eu suplimentul asta e pe baza de Tribulus Terestris!
Sus In jos
karun




masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 40
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 26/11/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Culturism EmptyMar Noi 26, 2013 3:30 pm

Pe mine m-a ajutat sa depun masa musculara suplimentul Metadrol. L-am cumparat de pe sit-ul metadrol.ro
in urma cu 3 luni de zile si de atunci le iau in fiecare zi inainte de antrenamentele de la sala! Pana acum nu mi-a provocat vreun efect advers sau neplaceri de genu. Imi era putin teama la inceput de acest lucru, dar in timp mi-am dat seama ca sunt sigure din punctul asta de vedere! Sper sa acumulez masa musculara ca si pana acum!
Sus In jos
raul907




masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 11/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism   Culturism EmptyJoi Dec 05, 2013 2:31 pm

Suplimentele pentru culturism sunt foarte eficiente pentru acumularea de masa musculara, dar fara un program adecvat de exercitii si fara un regim alimentar adecvat care sa contina carbohidrati si proteine masa musculara nu prea are cum sa se depuna atat de rapid! Probolan50 intr-adevar este un produs bun, dar singur nu poate fi capabil sa mareasca masa musculara!
Sus In jos
paun83




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 36
Location : bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan50   Culturism EmptyLun Ian 06, 2014 12:54 pm

Exercitiile la sala trebuiesc sa fie prioritare apoi dieta si regimul alimentar si abia apoi suplimentele alimentare!
Sus In jos
karun




masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 40
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 26/11/2013

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism   Culturism EmptyMier Ian 15, 2014 1:44 pm

Sunt perfect deacord ca exercitiile sunt importante, dar fara un supliment bun, nu prea ai cum sa pui masa musculara rapid. Mie mi-a fost de folos Metadrol, dar posibil ca exista si alte suplimente care ar putea functiona foarte bine pe metabolismul meu! Cu exercitii zilnice si suplimente bine alese poti avea rezultate faine!
Sus In jos
kontea




masculin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2014

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Culturism EmptyMar Feb 11, 2014 4:43 pm

Metadrol e un supliment destul de puternic si ajuta atat la depunerea de masa musculara cat si la procesul de recuperare. Mie mi-a fost de folos si in procesul de slabire, deoarece am dat cateva kilograme jos in perioada aia!
Am tot auzit discutii in ultima perioada despre faptul ca Metadrol ar fi steroid, dar nu are nici o legarura cu steroizii.
Sunt cateva produse care seamana cu el la denumire!
Sus In jos
doruhu




masculin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 42
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 06/03/2014

Culturism Empty
MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Culturism EmptyJoi Mar 06, 2014 2:31 pm

Mie imi este de un real folos suplimentul Metadrol. Il folosesc de ceva vreme si sunt destul de multumit de rezultatele la care am ajuns cu el. Produsul m-a ajutat sa-mi cresc forta, sa rezist mai mult in timpul sedintelor de antrenament si sa slabesc in acelasi timp. Suplimentul e un bun arzator de grasimi!
Sus In jos
marinelsobi




masculin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 41
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 09/07/2014

Culturism Empty
MesajSubiect: Metadrol   Culturism EmptyMier Iul 09, 2014 1:04 pm

Si eu folosesc Metadrol de cateva zile, dar nu vad vreo modificare insemnata. Poate ca rezist putin mai mult in timpul sedintelor de antrenament, dar in rest nimik. Poate ca e si prea devreme ca sa ma pronunt. O sa vad ce se intampla pe parcurs si o sa revin cu detalii privitoare la evolutia mea! Sper sa fie unele bune si eu sa acumulez masa musculara deoarece imi doresc foarte mult acest lucru!



Sus In jos
Continut sponsorizat





Culturism Empty
MesajSubiect: Re: Culturism   Culturism Empty

Sus In jos
 
Culturism
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Somatodrol suplimente culturism

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum :: Offtopic :: Offtopic - discutii libere-
Mergi direct la: