ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum

Va asteptam si ne cerem scuze pentru inconvenientele create.
 
AcasaAcasa  PortailPortail  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault

In jos 
AutorMesaj
EndorDiesel




feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 53
Location : Buzau
Data de inscriere : 15/10/2010

Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault Empty
MesajSubiect: Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault   Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault EmptyMar Aug 09, 2011 11:52 am

Reparatii injectoare Delphi. Persoanele care cunosc importanta generarii codului hexazecimal pentru injectoarele Delphi aleg serviciile Endor Diesel - Laborator profesional common-rail, certificat Delphi Diesel Point. www.endordiesel.ro 0765.269.733 / 0765.269.021.

Numai un laborator certificat Delphi executa reparatii profesionale pentru injectoare common-rail Delphi: Logan, Renault.

Numai un laborator Delphi calibreaza electronic injectorul: i se aloca un cod hexazecimal (resoftare) cu ajutorul CRi-PC. Acest cod inmagazineaza informatii legate de caracteristica de debitare si de timpul de reactie al bobinei de comanda.

Folosind solutia de reparatie autorizata Delphi, reduceti consumul, emisiile si prelungiti viata motorului.

Pentru aceste reparatii profesionale avem cel mai avantajos pret: 480 RON/injector.

Oferim 6 luni garantie scrisa! Injectoarele se pot trimite la reparat si prin curier si le primiti inapoi reparate in maximum 48 ore!

Endor Diesel
Str. Gradinilor nr 1, Buzau
Web: www.endordiesel.ro
Tel: 0765 269 021 / 0765 269 733

Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault 600x800_Logan_Renault_red_552

Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault Echipamente_Profesionale_19

Sus In jos
EndorDiesel




feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 53
Location : Buzau
Data de inscriere : 15/10/2010

Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault Empty
MesajSubiect: Re: Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault   Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault EmptyJoi Oct 06, 2011 8:58 pm

Modificare preturi:

Logan & Renault: 460 RON/injector
Ford Focus: 550 RON/injector
Ford Mondeo: 580 RON/injector
orice alt injector Delphi: 580 RON/injector

www.endordiesel.ro
0765 269 021
0765 269 733
Sus In jos
 
Reparatii injectoare Delphi pentru Dacia Logan & Renault
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reparatii injectoare Delphi: Logan, Renault, Ford, Nissan
» Reparatii injectoare common rail Delphi: Logan Renault Ford
» Reparatii autorizate Delphi pentru pompe & injectoare diesel
» Reparatii injectoare Delphi pentru SsangYong Actyon, Kyron
» Injectoare Logan, Renault, Ford, Hyundai Terracan, SsangYong

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum :: TARGOVISTE :: Anunturi-
Mergi direct la: