ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum

Va asteptam si ne cerem scuze pentru inconvenientele create.
 
AcasaAcasa  PortailPortail  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 De-ale studentilor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
[Altfel]

[Altfel]


masculin Numarul mesajelor : 54
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 04/11/2007

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyMier Noi 07, 2007 8:29 pm

Cum e viata ta de student ? E o continua sesiune sau ultima oara cand ai trecut pe la cursuri nu se faceau ? Laughing
Sus In jos
https://targoviste.forum-canada.com
Emotion




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 04/11/2007

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyJoi Noi 08, 2007 12:59 am

Nu mai am treaba cu "bancile" facultatii.. dar imi aduc aminte k in ultima perioada a studentiei cursurile chiar nu se faceau ori "nu vroiam" sa se faca Very Happy si apoi erau mai interesante cursurile in zodiac, B3 si alte locatii decat cele de la facultate:P
Sus In jos
[Altfel]

[Altfel]


masculin Numarul mesajelor : 54
Varsta : 39
Location : Targoviste
Data de inscriere : 04/11/2007

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyJoi Noi 08, 2007 1:00 am

Iti spun un secret dar sa ramana intre noi... eu eram atunci prin vinaria de pe bulavard Razz
Sus In jos
https://targoviste.forum-canada.com
Emotion




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 04/11/2007

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyJoi Noi 08, 2007 1:03 am

Fiecare cu locatia/locatiile lor preferate.. Am sa pastrez secretul oricum .. Shhhhh Razz
Sus In jos
}Alexutza{




feminin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 37
Location : Targoviste
Data de inscriere : 02/03/2008

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyDum Mar 02, 2008 6:40 am

Se spune ca viatza de student e frumoasa! Acum totul depinde de tine!Profita de aceasta perioada si distreaza-te(cursurile si examenele le iei) ,timpul nu-l mai poti da inapoi!Wink Asculta aici la un om cu experienta care nu a stiut sa profite de aceasta perioada care e pe sfarsite😢 si acum ii pare rau...Crying or Very sad Nu totul se rezuma la invatat.Le poti face pe amandoua la fel de bine:D
Ia in considerare acest sfat !Wink
Sus In jos
larisa

larisa


feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 41
Location : Rouen (Franta)
Data de inscriere : 03/03/2008

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyMar Mar 04, 2008 1:24 pm

}Alexutza{ a scris:
Se spune ca viatza de student e frumoasa! Acum totul depinde de tine!Profita de aceasta perioada si distreaza-te(cursurile si examenele le iei) ,timpul nu-l mai poti da inapoi!Wink Asculta aici la un om cu experienta care nu a stiut sa profite de aceasta perioada care e pe sfarsite😢 si acum ii pare rau...Crying or Very sad Nu totul se rezuma la invatat.Le poti face pe amandoua la fel de bine:D
Ia in considerare acest sfat !Wink

Este adevarat ca viata de student este frumoasa......dar de cele mai multe ori ar trebui sa ne intrebam daca merita sa pierdem chiar asa de mult timp in baruri, discoteci???????? Este momentul in care trebuie sa punem bazele viitorului nostru, trebuie sa invatam, sa depunem un efort suplimentar........
Am fost timp de un an si jumatate studenta la Valahia si pot spune cu mana pe inima ca nu se invata, profesorii sunt total dezinteresati de noi, de nivelul nostru.......le este mult mai usor sa afiseze ca nu se fac cursuri........
NU pierdeti acest timp degeaba, incercati sa profitati la maximum de aceste cunostinte, avem posibilitatea sa studiem in strainatate ( din 2007 avem dreptul la burse pe criterii sociale)......un an undeva in Europa reprezinta enorm ptr CV-ul vostru, ptr bagajul de cunostinte acumulate.......
Acum fiecare face ce vrea cu viata lui, invata sau isi cumpara licenta......dar ganditi-va de doua ori daca merita......cand o sa aveti un post important, o sa aveti si posibilitatea de a va distra, pleca peste hotare in vacanta.....

Va pup dulce!
Sus In jos
}Alexutza{




feminin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 37
Location : Targoviste
Data de inscriere : 02/03/2008

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyVin Mar 14, 2008 12:52 am

Hello! Cine a zis ca trebuie sa-ti faci veacul prin baruri si terase?Toti avem nevoie sa iesim sa ne relaxam un pik nu sa stam cu nasul numai in carti.Putem sa si invatam ,sa ne si distram un pik ;le putem face pe amandoua la fel de bine daca stim cum sa ne organizam timpul.Viatza trece si trebuie sa profitam din plin. Very Happy. Vorba aceea:"Viatza e scurta ,daca nu o putem lungi macar sa o facem lata!" lol!
Sus In jos
larisa

larisa


feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 41
Location : Rouen (Franta)
Data de inscriere : 03/03/2008

De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor EmptyVin Mar 14, 2008 12:35 pm

}Alexutza{ a scris:
"Viatza e scurta ,daca nu o putem lungi macar sa o facem lata!" lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





De-ale studentilor Empty
MesajSubiect: Re: De-ale studentilor   De-ale studentilor Empty

Sus In jos
 
De-ale studentilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ATENTIE ! Ne-am mutat la http://infotgv.ro/forum :: TARGOVISTE :: Universitatea "VALAHIA"-
Mergi direct la: